Новости: мама и ребенок

После родов подождите с похудением

Сразу после родов женщина хочет выглядеть стройной, как кипарис. Желание это понятно. Но вот медики не советуют торопиться со сбрасыванием лишних килограммов.

Ученые из Германии считают, что мамочки, которые сразу стремятся похудеть после родов, что одевать бикини на пляж вредят своему здоровью. Молодые мамочки разглядывая фотографии знаменитостей, которые через неделю после родов выглядят так, вроде никогда не рожали, считают себя толстыми и некрасивыми. Поэтому принимают решение бежать в спортзал и расставаться с лишними килограммами. Но в первые 4-6 месяцев врачи не рекомендуют этого делать.

Читать полностью...

Обьявления

ОбьявленияСВЯЩЕННИЙ СИНОД ухвалив скликати Собор єпископів на 13 серпня і закликав берегти пам’ять про Блаженнішого

У понеділок, 7 липня, після Божественної літургії, відспівування та похорону Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира в Києво-Печерській Лаврі відбулася друга частина засідання Священного Синоду УПЦ.
Перша частина проходила днем раніше, 6 липня.

Під час другої частини було ухвалено два журнали.

Для обрання нового Предстоятеля Української Православної Церкви — Митрополита Київського і всієї України — Синод визначив скликати Собор єпископів Української Православної Церкви в місті Києві 13 серпня 2014 року (ЖУРНАЛ № 35).

***

На засіданні Священного Синоду також було заслухано інформацію Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія про завершення скорботних заходів, що пройшли у зв’язку зі смертю та погребінням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (ЖУРНАЛ № 34).

Найперше Синод висловив глибоку скорботу у зв’язку зі смертю Предстоятеля.

Також було висловлено подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за співчуття і молитви та направлення для участі в похованні Предстоятеля Української Православної Церкви свого представника.

Синод подякував і Предстоятелям Константинопольської, Єрусалимської, Грузинської, Сербської, Польської та Американської Помісних Православних Церков за прибуття до Києва представників для участі в похованні Блаженнішого Митрополита Володимира.

Слова подяки було адресовано Президентові України П.О. Порошенку, Прем’єр-міністру України А.П. Яценюку та державним високопосадовцям, головам та представникам церков і релігійних організацій України, дипломатичним представникам і посадовцям інших держав за участь у скорботних заходах у зв’язку зі смертю Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Висловлено подяку також Міністру внутрішніх справ України А.Б. Авакову, міському голові м. Києва В.В. Кличку, міським службам та установам за надану підтримку під час проведення скорботних заходів.

А також усім, хто в ці важкі дні для Української Православної Церкви висловив співчуття у зв’язку зі смертю її Предстоятеля, вшанував його у своїх публічних виступах та ЗМІ.

Синод відзначив, що блаженна кончина Предстоятеля Української Православної Церкви супроводжувалася глибокою скорботою у народі. У всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви у ці дні звершувалися заупокійні богослужіння.

Наостанок Священний Синод закликав єпископат, духовенство, ченців та мирян Української Православної Церкви берегти пам’ять про блаженноспочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

«Протягом більш ніж двох десятиліть своєю жертовною любов’ю до всіх Блаженніший Митрополит Володимир здійснював своє Предстоятельське служіння Святій Церкві та докладав чимало зусиль для подолання церковних розділень в Україні, — ідеться у журналі засідання Синоду. — Нехай пам’ять про спочилого Первосвятителя допоможе нам та нашій Батьківщині у цей вкрай складний період тісніше згуртуватися та звершувати в мирі та братолюбстві служіння Богові, приносячи Йому добрі плоди».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости православия

Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий: «Обнимем друг друга любовью Христовой. Во имя мира, во имя жизни»

Проповедь Предстоятеля Украинской Православной Церкви в день празднования Крещения Руси и 1000-летия преставления святого равноапостольного князя Владимирав Киево-Печерской Лавре.

Читать полностью...
 
Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл. Немеркнущий идеал святости

Проповедь Предстоятеля Русской Православной Церкви по случаю 1000-летия преставления св. равноапостольного князя Владимира в Храме Христа Спасителя 28 июля

Читать полностью...

Статистика

Пользователей : 70838
Статей : 916
Ссылки : 12
Просмотрено статей : 1940527

Кто на сайте?

Сейчас на сайте находятся:
 27 гостей и 2 пользователей