Новости: мама и ребенок

В 2012 году в кино покажут новый фильм для мам

В следующем году на экраны кинотеатров выйдет поучительный фильм для будущих мам и пап, снятый по мотивам известной и, по мнению журнала Time, весьма влиятельной писательницы Хайди Меркофф. Мать двоих детей и автор серии книг о беременности, считается в США, да и во всем мире, классиком данного жанра.

Читать полностью...

Обьявления

ОбьявленияСВЯЩЕННИЙ СИНОД ухвалив скликати Собор єпископів на 13 серпня і закликав берегти пам’ять про Блаженнішого

У понеділок, 7 липня, після Божественної літургії, відспівування та похорону Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира в Києво-Печерській Лаврі відбулася друга частина засідання Священного Синоду УПЦ.
Перша частина проходила днем раніше, 6 липня.

Під час другої частини було ухвалено два журнали.

Для обрання нового Предстоятеля Української Православної Церкви — Митрополита Київського і всієї України — Синод визначив скликати Собор єпископів Української Православної Церкви в місті Києві 13 серпня 2014 року (ЖУРНАЛ № 35).

***

На засіданні Священного Синоду також було заслухано інформацію Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія про завершення скорботних заходів, що пройшли у зв’язку зі смертю та погребінням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (ЖУРНАЛ № 34).

Найперше Синод висловив глибоку скорботу у зв’язку зі смертю Предстоятеля.

Також було висловлено подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу за співчуття і молитви та направлення для участі в похованні Предстоятеля Української Православної Церкви свого представника.

Синод подякував і Предстоятелям Константинопольської, Єрусалимської, Грузинської, Сербської, Польської та Американської Помісних Православних Церков за прибуття до Києва представників для участі в похованні Блаженнішого Митрополита Володимира.

Слова подяки було адресовано Президентові України П.О. Порошенку, Прем’єр-міністру України А.П. Яценюку та державним високопосадовцям, головам та представникам церков і релігійних організацій України, дипломатичним представникам і посадовцям інших держав за участь у скорботних заходах у зв’язку зі смертю Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Висловлено подяку також Міністру внутрішніх справ України А.Б. Авакову, міському голові м. Києва В.В. Кличку, міським службам та установам за надану підтримку під час проведення скорботних заходів.

А також усім, хто в ці важкі дні для Української Православної Церкви висловив співчуття у зв’язку зі смертю її Предстоятеля, вшанував його у своїх публічних виступах та ЗМІ.

Синод відзначив, що блаженна кончина Предстоятеля Української Православної Церкви супроводжувалася глибокою скорботою у народі. У всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви у ці дні звершувалися заупокійні богослужіння.

Наостанок Священний Синод закликав єпископат, духовенство, ченців та мирян Української Православної Церкви берегти пам’ять про блаженноспочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

«Протягом більш ніж двох десятиліть своєю жертовною любов’ю до всіх Блаженніший Митрополит Володимир здійснював своє Предстоятельське служіння Святій Церкві та докладав чимало зусиль для подолання церковних розділень в Україні, — ідеться у журналі засідання Синоду. — Нехай пам’ять про спочилого Первосвятителя допоможе нам та нашій Батьківщині у цей вкрай складний період тісніше згуртуватися та звершувати в мирі та братолюбстві служіння Богові, приносячи Йому добрі плоди».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости православия

Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий: «Обнимем друг друга любовью Христовой. Во имя мира, во имя жизни»

Проповедь Предстоятеля Украинской Православной Церкви в день празднования Крещения Руси и 1000-летия преставления святого равноапостольного князя Владимирав Киево-Печерской Лавре.

Читать полностью...
 
Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл. Немеркнущий идеал святости

Проповедь Предстоятеля Русской Православной Церкви по случаю 1000-летия преставления св. равноапостольного князя Владимира в Храме Христа Спасителя 28 июля

Читать полностью...

Статистика

Пользователей : 70885
Статей : 916
Ссылки : 12
Просмотрено статей : 1942172

Кто на сайте?

Сейчас на сайте находятся:
 81 гостей