Новости: мама и ребенок

К вакцинации будут обязывать всех детей без противопоказаний

Отсутствие прививки не основание закрыть двери перед ребенком. Уже вскоре народные депутаты собираются сделать эту мечту многих родителей нормой. В первом чтении одобрили законопроект, где отменили запрет невакцинированным деткам посещать коллективные учреждения.

Читать полностью...

Обьявления

ОбьявленияКИЇВ. Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри висловив співчуття з приводу загибелі клірика Луганської єпархії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ МИТРОФАНУ,
АРХІЄПИСКОПУ ЛУГАНСЬКОМУ І АЛЧЕВСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий владико! З глибокою скорботою ми прийняли звістку про трагічну загибель 31 липня цього року клірика Вашої єпархії протоієрея Володимира Креслянського, якого було вбито осколком снаряду під час повернення додому з вечірнього богослужіння. Він як добрий пастир сумлінно виконував свій священицький обов’язок, не залишаючи своїх чад без церковної служби, духовної втіхи і настанови у складний час воєнних дій.
Висловлюю щиру надію, що Господь наш Іісус Христос, Переможець смерті, упокоїть душу Свого вірного раба і сумлінного служителя вівтаря у небесних обителях до торжествуючого собору й церкви первістків, написаних на небесах (Євр. 12:23).
Усердно прошу Всевишнього Бога, щоб Він укріпив серця родичів, друзів і духовних чад загиблого пастиря і дарував їм сили та мужність у важкому життєвому випробуванні. Разом з тим, закликаю усіх небайдужих проявити участь у долі сім’ї отця Володимира, в якого залишилося п’ятеро дітей, та допомогти їм у міру своїх можливостей.
+ОНУФРІЙ
МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ,
МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЬ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛИЧОЇ КАФЕДРИ

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости православия

Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий: «Обнимем друг друга любовью Христовой. Во имя мира, во имя жизни»

Проповедь Предстоятеля Украинской Православной Церкви в день празднования Крещения Руси и 1000-летия преставления святого равноапостольного князя Владимирав Киево-Печерской Лавре.

Читать полностью...
 
Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл. Немеркнущий идеал святости

Проповедь Предстоятеля Русской Православной Церкви по случаю 1000-летия преставления св. равноапостольного князя Владимира в Храме Христа Спасителя 28 июля

Читать полностью...

Статистика

Пользователей : 70683
Статей : 916
Ссылки : 12
Просмотрено статей : 1910009

Кто на сайте?

Сейчас на сайте находятся:
 67 гостей